- serap şeker -

Yalnız Değilsin!

Bu yolda yalnız yürümene gerek yok.

Bu yeni eğitim modeli seni ve işini baştan aşağı değiştirecek. Anlatacak çok hikayemiz, paylaşacak çok tecrübemiz ve öğrendiklerimizi size iletecek benzersiz bir program hazırladık.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ben Kimim?

Hakkımda sayfalarının çoğu genç yaşlarından beri insanların nasıl ‘bir şey’ olmak istedikleri ile başlıyor. Ama benim hikayem böyle değil. Ben fotoğrafçı oluncaya kadar fotoğrafçı olmak istediğime dair hiçbir fikrim yoktu. Tüm hayatım boyunca da bu kariyeri hayal etmedim. Benim bu Yolculuğum, bir fotoğraf kursunun son dersinde ‘Bu eğitimden sonra ne yapacaksınız, Serap?’ sorusuyla başladı.

Bu soruyu aynen şöyle cevapladım: 'Bebek fotoğrafçısı olmak istiyorum ve dünyanın her yerinden bebekleri fotoğraflamayı hayal ediyorum'. Siz siz olun ne istediğinize dikkat edin:)

2013 yılında İstanbul’da fotoğraf çekmeye başladım. 5 yıl sonra kendimi 2018’de Kanada’nın Toronto şehrinde buldum ve burası dünyanın her yerinden bebeğin fotoğraflarını çekmek için galiba en iyi yer. Bu yazıyı yazdığım sırada 88 ülkeden 1.300’den fazla bebeğin fotoğrafını çekmiştim. (hala sayıyorum:).

Fotoğrafın aşkla ilgili olduğuna inanıyorum. Amacım aslında basit; Bebeklerin, çocukların ve ailelerin zamansız, doğal ve bir ömür boyu bakacakları fotoğraflar çekmek istiyorum.

Bu yolculuğumda da edindiğim tecrübeleri fotoğrafçılar ile paylaşmak ve birlikte daha güçlü ve daha iyi olmak istiyorum.

Yalnız değilsin! Sana yardım için buradayız.

1300

'den fazla Bebek ve Aİle Çekimi

10

Yıllık Full-Time Deneyim

88

Farklı Ülkeden Bebek Çekimi

Senin Hikayen!

Bu kampta biz senin hikayeni, senin başarı hikayeni yazmanda yanında olmak istiyoruz. Seni her anlamda destekleyecek ve bu yolcuğunda yalnız bırakmayacağız. Eğitime yatırım yaparken ne tereddütlerin olduğunu biliyorum. Sadece 2020 yılında 97 farklı eğitim aldım. Neyin doğru, yanlış neyin zaman ve para kaybı olduğunu biliyorum. Zamanının, emeğinin ve paranın değerini biliyorum. O yüzden biliyorum ki kendine yapacağım en iyi yatırım eğitim kampına katılmak olacak.

‘Başlamak için mükemmel olmana gerek yok ama mükemmel olmak için başlamana gerek var.​’

Zig Ziglar

Fotoğraflarıma bir göz atın

sosyal medyada takip için