- şehmuz şahbaz -

BU SENİN HİKAYEN!

Senin Hikayen-Yenidoğan Fotoğrafçılığında Marka Yolcuğu

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ben Kimim?

17 Sene kurumsal hayatın son 7 yılında yönetim, kariyer , kurumsal ve kişisel gelişim danışmanlığı ve koçluğunun yanı sıra Türkiye’nin ilk fotoğrafçı koçuyum. Toplamda 40 yaşında bir kız kedi , bir erkek köpek babası, hala öğrenmeye devam eden, insanlarla bir araya gelip yön bulmak isteyene yön bulmasında; yol almak isteyene yola çıkmasında destek olan bir koçum.

Hayat mottom :Oyalanmadan yön, yol bulabilmek!

Son yıllarda koçluk işlerini çok sevdi herkes.Öyle ki yılllar içerisinde iş, yaşam, beslenme, evlenme, vokal, stil, uyku, kahkaha ve daha sayamadığım ön adı olan koçlar dört bir yandan kişisel gelişim neferleri olarak karşımıza çıktı.

 

Envai çeşit gelişim programları, yaşam reçeteleri, mutlu ve başarılı hayat ritüelleri sardı dört bir yanı. Ben bu iş daha bilimsel olsun diye beklerken konu gerçeğini sen yaratırsın, daha iyisini hak ediyorsun ve o daha iyisi içinde, evrenden iste yeter noktasına geldi.

 

Ben yolumu biraz daha farklı bir yerden seçtim. Bu işlerin sahici kısmında asıl olup biten herşey. Bu nedenle paylaşabileceğim ne kadar bilgim, deneyimim, yönüm, yolum varsa paylaşmak benim işim bu hayatta.