- NİHAN BÜYÜKSURAL -

IŞIĞIN BOL OLSUN!

Işık Fotoğrafın en önemli unsuru. Onda ustalaşmak size güven kazandırır.

Tek ışık, ikili ya da üçlü ışık kullanımı. Ya da doğal ışık kullanımı. Işık konusu sonsuz bir dünya. İşiniz için gerekli olan alanda uzmanlaştığınızda fotoğraflarınız daha kesin, daha dramatik ve daha etkili görünecektir.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Ben Kimim?

Uzun soluklu bir öykü değil benimkisi.. Fotoğraftan öncesini sıralamak, hayatımın başlangıcını red etmek olur. Evlenip çocuğum olduktan sonra serde öğretmenlikte olunca çocuğuma kendim bakıp eğiteceğim diyerek en anaç hayalimi gerçekleştirdim. 3.5 sene oğlum Emir ile bitişik bir o kadar da sevgi dolu zaman geçirdikten sonra radikal bir kararla fotoğrafçı olmaya karar verdim. Aslında Biyolog ve Fen Bilgisi öğretmeni olan ben, bu kararımla herkesi şoke ettim. Hiçte pişman değilim 🙂

Uluslararası fotoğraf yarışmalarına girmeye başladım. Gelen her ödül, 2 türlü mutluluk yaşatıyordu. Hem başarmanın verdiği haz.. Hem de yurtdışında ismimin yanına ülkemin adını yazdırmanın verdiği gurur..

Evet ben Doğum ve Düğün fotoğrafçısıyım.. Sanat adına yaptığım herşey işim de daha iyi olabilmek için..

Başında da dediğim gibi uzun soluklu bir öykü değil benimkisi.. Kısa zamana çok şey sığdırabilmenin öyküsü.. Bir sürü güzel insan kattım hayatıma.. O insanlar çok güzel anılar biriktirmeme sebep oldu. Mucize bebeklere tanık oldum.. Aşkları Aşkla fotoğrafladım.. Ailelerin heyecanlarını, en özel anlarını paylaştım.. Minnettarım..

Kısaca yeniden hayata başladığım andır fotoğraf ancak ölürsem bırakırım.. Ama o beni ölsemde bırakmasın..İzim kalsın..

Işık Kullanımı

Bu kampta sana ışıkla ilgili eğitim vereceğim. Artık her koşulda kendine daha güvenli, korkusuz, yaratıcı olabileceksin. Işık ile oynayacak, kendi tarzını bulacak ve en önemlisi bunu bilinçli bir şekilde yapacaksın. Işık ile ilgili tüm sorularına yanıt bulacak ve kendi yolunu çizmeye başlayacaksın. Tabi ki ben her zaman senin yanında olacağım.

Fotoğraflarıma bir göz atın

sosyal medyada takip için

KAMP LOKASYONLARI ve tarihleri

İstanbul

İSTANBUL

2-3 Temmuz 2021 Tarihinde gerçekleştirilecektir. Lokasyon bilgisi sonra paylaşılacaktır.

adana_adana-merkez-camii-55028a

ADANA

10 Temmuz 2021 Tarihinde gerçekleştirilecektir. Lokasyon bilgisi sonra paylaşılacaktır.