- MARTA PONSKO -

PRATİK, PRATİK, PRATİK

Yenidoğan fotoğrafçılığına ilk başladığımda başkalarının fotoğraflarına o kadar odaklanmıştım ki kendi tarzımı bulamamıştım. Sonra kendi stilimi oluşturdum ve çok daha mutlu oldum.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

BEN KİMİM?

İki küçük çocuğun ebeveynleriyiz ve özellikle ev spontane çocuklar tarafından yönetildiğinde aile fotoğrafçılığının getirdiği zorlukları çok iyi bir şekilde anlıyoruz. Bizim için fotoğrafçılık, günlük aile hayatımızın son derece önemli bir unsuru – size bu olumlu bağımlılığı bulaştırmaya çalışacağız.

Benim amacım hamile ve yenidoğan çekimleri ile müşterilerime zamansız fotoğraflar teslim etmektir.

Tüm fotoğraf çekimleri – yenidoğan ve hamile çekimleri, Wilanów’da (Varşova) bulunan fotoğraf stüdyomuz Marta Ponsko Photography’de gerçekleşir. Burada müşterilerimin fotoğraflarını benzersiz kılacak tüm aksesuarları ben sağlıyorum.

Yenidoğan

Workshopu

Bu workshop, yenidoğan fotoğrafçılığı hakkında daha fazla bilgi edinmek isteyen veya becerilerini geliştirmek isteyen fotoğrafçılar içindir. Güzel yenidoğan fotoğrafları için pozlandırma, ekipman, kamera ayarları, aydınlatma ve düzenleme ile ilgili ipuçlarını kapsar. Bu workshopta, zamansız yenidoğan fotoğraflarını yakalama sürecini basitleştiriyorum ve müşterileriniz için güzel anıları yaratma becerisine ve güvenine sahip olacaksınız.

Fotoğraflarıma bir göz atın

sosyal medyada takip için

KAMP LOKASYONLARI ve tarihleri

İstanbul

İSTANBUL

2-3 Temmuz 2021 Tarihinde gerçekleştirilecektir. Lokasyon bilgisi sonra paylaşılacaktır.

adana_adana-merkez-camii-55028a

ADANA

9 Temmuz 2021 Tarihinde gerçekleştirilecektir. Lokasyon bilgisi sonra paylaşılacaktır.